fbpx

Polityka prywatności

Administrator strony

Administratorem strony internetowej https://www.dorwro.pl jest firma PIXEL, zarejestrowana przy ul. Kobielskiej 23 lok. 39 w Warszawie (NIP: 1132777861, REGON: 363648553).

Zbieranie danych

Dane statystyczne

Niniejsza strona rejestruje za pośrednictwem narzędzi Google (m.in. Google Analytics) anonimowe dane dotyczące obecności i zachowania użytkownika na stronie. Dane te obejmują m.in.: grupę wiekową i płeć użytkownika, przybliżoną lokalizację urządzenia w momencie wizyty, czas trwania wizyty, liczbę odwiedzonych podstron, niektóre (kluczowe) kliknięcia w linki wewnętrzne lub zewnętrzne i inne informacje dotyczące ruchu na stronie. Zbiory te nie obejmują żadnych informacji pozwalających na zidentyfikowanie osoby odwiedzającej witrynę.

Dane zbierane w ten sposób służą wyłącznie celom analitycznym i marketingowym. Są analizowane zbiorczo w celu usprawniania działań marketingowych i reklamowych dotyczących witryny.

Dane osobowe

Użytkownik decydujący się na nawiązanie kontaktu za pośrednictwem formularza kontaktowego lub poczty elektronicznej przekazuje Administratorowi strony swoje dane: imię i nazwisko bądź pseudonim oraz adres e-mail i wyraża zgodę na ich przechowywanie i przetwarzanie w celu realizacji oferowanych usług.

Bezpieczeństwo danych

Dane osobowe gromadzone przez witrynę nie są udostępniane żadnym innym podmiotom.

Jeśli chcesz, aby Twoje dane przechowywane przez Administratora strony, zostały usunięte, prześlij taką prośbę na adres hello@dorwro.pl.